31 Mart 2010 Çarşamba

Fermuarlar Çiçek Oldu.

 
 

Benzer yaka iğnelerini Accesorize ve Claire's'de görmüştüm. 


Fazla fermuarları değerlendirmek için iyi bir yöntem gerçi ben bunları yapmak için fermuar aldım o ayrıııı. Fermuarı 11 adet, 7cm'lik parçaya böldüm (uzun ya da 2 adet fermuara ihtiyaç var), 7cm'lik parçalarının 10 tanesinin uçlarını üst üste koyarak silikonla yapıştırdım. Keçeden bir daire kesip çiçek formunda 5 yaprağı keçenin üstüne silikonla yerleştirdim. Diğer 5 yaprağı yine silikonlarla alt yaprakların arasına yapıştırdım. Orta kısım için fermuarın uç kısmını kesip sadece metal kısmı ile salyangoz şekli yaptım ve onu da ortaya silikonladım. Arkadan görünüşünü çekmeyi unutmuşum ama isteyen olursa sonra eklerim.


Kolyenin yapımı da aynı şekilde ama yaprak sayısı farklı. Kolye aynı zamanda bu adreste. 


NOT: Ben resim eklerken resmen boğuşuyorum blogla, bende mi bir sorun var merak ediyorum, alt alta sıraladığım resimler bakın nasıl görünüyor. Blogger olmak için hızlandırılmış kurslar var mı dır, mı dır, mı dır?

4 yorum:

ORDAN BURDAN HAYATTAN dedi ki...

sen benim canımsınnn, bu sabah sesini duydum ya günüm aydınlandı inan. ne yapsan güzel oluyor zaten, çok değişik bir fikir. ben fermuardan çanta yapıldıgını görmüştüm de bu da ilginçmiş. ellerine sağlık.

fuska dedi ki...

çiçekleri görünce waw dedim ama asıl postu okuyunca waaaawwwww dedim. bir fermuarın bu kadar şirin duracağı aklıma gelmezdi. elinize sağlık.bayıldım

leyya-craftmania dedi ki...

çok süpper bişey bu.çok farklı..eline sağlık amaa başarılı projelerinle birlikte seni daha sık görmek isteriz sayfalardaa:))
şarkhan ayhhhh mutlaka gitmelisin oraya.ya eminönünü vergi dairesi var ya onun sokağında yaa.kime sorsan sana tarif eder.basit sarı bi bina ama içi var yaaaaa:)))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Kuzum eline sağlık bu arada ben blogger bilgileri diye yazıyorum onlara baksana