11 Ocak 2011 Salı

Duvar Süsünden Kolyeye

Blogger olarak kaplumbağa hızı ile ilerlesem de acemi koşucu olarak fena sayılmam hani:) 7. Yol Koşusu'nda yaklaşık 52 bayan içinde 16. oldum. 10Km'yi 52:13 ile bitirdim. 40 dk.'da bitiren bayanlar varken bunları marifet gibi yazmamın alemi yok ama sonuçta kendimi arşivliyorum ben bloğumda, züğürt tesellisi birazcık da, sporsuz geçen yıllara uzun bir ahhhhh çekme belki de.

Sırada 17 Nisan'da yapılacak olan Haliç Yarı Maratonu var. 1:50 ile bitirmek gibi bir hayalim var. Şubat'ın ilk haftası itibariyle ilk yarı maratonuma hazırlanmaya başlayacağım inşallah.

Nedense birşey yapasım yok ne boncuklar ne keçeler çekici geliyor bana bu aralar ama hiç birşey yapmadan duramam, ufaktan yaptığım birkaç şeyi ekleyeyim dedim.

Bu siyah plastiği Ne Alırsan 1 Liracı'da bulmuştum. İçinde dua yazılı, duvar süsüydü kendisi. Fakat plastik kısmı kolye aparatı olarak kullanılabilir diye almıştım, hatta doyamayıp 5 tane almıştım. En sonunda plastik kısım bu şekilde değerlendirildi. Diğeri ise kalan kumaş ve keçe parçalarından yaptığım broşum.


2 yorum:

Takı Store dedi ki...

Takı olarak yazılarınızı okuyoruz ve devamını bekliyoruz. Takılar hakkında güzel örnekleirniz var.

takı dedi ki...

elinize sağlık harika olmuşlar.